wtorek, 29 grudnia 2015

Artykuły o spadochroniarstwie

Czytajcie

Być może niektórzy czytelnicy tego bloga nie wiedzą, że od kilku lat gromadzę dużą część napisanych przez siebie tekstów w jednym miejscu. Oczywiście, tu na blogu można wykopać całą masę informacji, ale tematycznie pogrupowałem artykuły o skokach spadochronowych w zakładce
Support Spadochroniarza. Przygotowanych macie tam ponad 100 artykułów, filmów szkoleniowych i tego, co uważam za przydatne dla bezpiecznego i sensownego skakania. Jeśli nawet okaże się po przeczytani danego tekstu, że już to wiedzieliście - to przecież nic złego się nie stanie. Po drugiej stronie jest zaś mrok skrywający różne detale, które być może przydadzą Wam się już w następnym skoku.

Pytajcie

Jeśli jesteście czegoś szczególnie ciekawi, lub też jakiś problem nie daje Wam spokoju, to napiszcie w komentarzu, czego duszy trzeba. Może uda mi się sprostać zapotrzebowaniu.

Jednocześnie swoim nielicznym antyfanom radzę gorąco, aby zaczęli inwestować swoją energię w pisanie. Piszę i tłumaczę, najlepiej jak potrafię, krytyka mi nie pomaga tylko mnie denerwuje, bo zwykle nic nie robicie łachudry, a jak coś napiszę to zaraz najmądrzejsi się znajdują, co nawet interpunkcję potrafią wytknąć. Piszcie, piszcie bo na polskojęzycznym rynku nadal brakuje uporządkowanej wiedzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz