piątek, 14 sierpnia 2015

Już jest. Nowy e-book - poznaj SIMTo opracowanie zostało przygotowane z myślą o polskojęzycznych posiadaczach licencji tego największego na świecie stowarzyszenia spadochronowego. To ponad 400 stron najważniejszych kwestii poruszanych w SIM, po polsku, przeanalizowane z pozycji doświadczonego instruktora spadochronowego i organizatora skoków i opatrzone komentarzem. Autor, aktywny na rynku spadochronowym od ponad ćwierć wieku, jest niekwestionowanym liderem wyznaczającym standardy bezpiecznego szkolenia spadochronowego i poświęcił wiele miesięcy na przygotowanie tego obszernego opracowania.

kydiving Information Manual USPA to tak zwana Biblia Spadochroniarstwa. Aktualizowana co roku na podstawie analiz wydarzeń i wypadków zgłaszanych ze stref członkowskich z całego świata. Zawiera obowiązujące i rekomendowane przepisy, wymagania, warunki. Słowem, wszystko, co musisz wiedzieć o standardach skoków na całym świecie.

  • Jakie są wymagania do skoków wingsuit?
  • Kiedy można wykonywać skoki nocne?
  • Ile trzeba mieć skoków, aby skakać z kamerą i dlaczego tak dużo?
  • Dlaczego trening wodny jest obowiązkowy do licencji B?

SIM to najpotężniejsze z narzędzi szkoleniowych amerykańskiego stowarzyszenia spadochronowego USPA, które stworzyło niezwykle spójny, pełny i stale unowocześniany system szkolenia. Mało kto wie, ale to na tym systemie wzorują się mniejsze federacje, a często i też urzędy sprawujące kontrolę i nadzór nad procesem szkolenia spadochroniarzy.
Poznanie i zrozumienie Skydiving Information Manual to stworzenie solidnego fundamentu wiedzy skoczka. To również zadbanie o swoje bezpieczeństwo i zaplanowanie procesu własnego szkolenia.
„Poznaj SIM” to opracowanie, które przyda się nie tylko skoczkom zainteresowanym dołączeniem do międzynarodowej kadry szkoleniowej, ale również instruktorom, coachom i przede wszystkim samodzielnym skoczkom.

To jedyne na rynku nowoczesne kompendium wiedzy, które porządkuje Wasze wiadomości i umiejętności, i kieruje szkolenie na prawidłowe ścieżki.

Ponad 400 stron profesjonalnego tłumaczenia z komentarzem instruktora spadochronowego.

Tutaj link do sklepu, gdzie można nabyć ebooka

2 komentarze:

  1. Brakuje jeszcze informacji gdzie można kupić i za ile? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już dorzucam, choć po prawej stronie bloga niedawno dołożyłem reklamę z odnośnikiem do sklepu, gdzie można kupić. Ale racja. Powinno być w tekście. Dzięki Andrzej

    OdpowiedzUsuń