poniedziałek, 25 maja 2015

Bigos Boogie 2015 - inicjatywa polskich skoczków w UK

Bardzo rzadko zdarza się, że ludziom chce się coś zrobić. Owszem, wielkie plany, wielkie akcje, które prowadzą do sławy - zdarzają się. Ale oddolne, niekomercyjne formy zrzeszania się ludzi wokoło jakieś idei to już coś niespotykanego.
Dlatego z wielkim zadowoleniem siwiejącego idealisty, witam inicjatywę polskich skoczków uprawiających spadochroniarstwo w ciężkich okolicznościach pogodowych ;)

Bigos Boogie 2015 to kolejna edycja spotkania skoczków spadochronowych. Cele przyświecają różne. To, żeby się dobrze poznać - to na pewno jeden z istotnych elementów.
To, że mogą dogadać się na wspólne skoki - to praktyczny i chyba najprostszy sposób.

Bigos Boogie 2015 czyli polskie skoki spadochronowe w UK


Termin 6 czerwca 2015
Winowajcy tejże inicjatywy:
Maciej Rybitwa i Bartłomiej Ski,
Miejsce spotkania:
Netheravon, Witshire, UK

Z mojego punktu widzenia jest to jednak bardzo ważny krok dotyczący bezpieczeństwa. Tak, impreza skoczków może mieć przeniesienie na poziom bezpieczeństwa. To nie żart, to poważna sprawa.
Wielkim problemem dzisiejszego skydivingu jest zaburzenie komunikacji między ludźmi. Owszem, lajkowanie zdjęć, udostępnianie treści, wspólne pozowanie do fotek - to norma. Ale dłuższe wypowiedzi, zawiązywanie znajomości, wzajemne zauważanie się na lotnisku to fundament funkcjonowania grupy.

A więc obiema rękoma dopisuję się do tej inicjatywy. Jak mogę, tak pomogę. Jeśli ludzie chcą razem trenować, to postaram się dostarczyć materiały, które poprawią jakość ich zabawy. Oby więcej takich inicjatyw.

Brawo

Link to wątku na forumspadochronowe.pl
Link do wydarzenia na FB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz