sobota, 25 kwietnia 2015

Skoczkowie nareszcie bezpieczni! Przełom!

My, skoczkowie dobrze wiemy, że sprzęt spadochronowy jest coraz lepszy. Mamy coraz więcej systemów i nie musimy już tyle trenować.

Niech trenują młodzi, im trening nie zaszkodzi. Starzy w tym czasie pograją na basie.
Starzy są tak zajebiści, że w głowie całkiem czyści. Trenowali, gdy byli młodzi i będzie.

Niestety paskudny los nie chce omijać starych i czasem któregoś pociągnie z plaskiem na tamten świat. To ewidentnie niesprawiedliwe, z punktu widzenia zajebistego starego. Cyfra powinna chronić, powinna gwarantować bezpieczeństwo.Na szczęście już dość tych lichych rymowanek. Dość tych problemów i niesprawiedliwości. Oto na rynku spadochronowym pojawił się nowy, wspaniały system bezpieczeństwa. Urządzenie wielofunkcyjne, które w miażdżący sposób podniesie bezpieczeństwo spadochroniarstwa. To nie jest jakieś tam AAD, jakiś prymitywny cybernetyczny system. To nie jest jakiś tam prastary RSL. To zupełna nowość.

Gdy najsłabszym ogniwem w łańcuchu bezpieczeństwa jest człowiek - trzeba mu pomóc. Jeśli bezmyślność, brak treningu, brak respektu i niechęć do kalkulowania ryzyka prowadzą do śmierci skoczków, to trzeba to ukrócić. Trzeba głośno powiedzieć DOŚĆ.

SKYBRAIN
To elektroniczny system zastępujący mózg skoczka. Od momentu włączenia działa przez szesnaście i pół godziny. Analizuje zmiany ciśnienia, kolor kombinezonów, sylwetki skoczków, zbiera informacje w 34 językach. Przysłuchuje się wypowiedziom wyrzucającego, sprawdza papiery spadochronu i zapewnia bezpieczeństwo.
Już teraz amerykańskie strefy zrzutu ujednolicają przepływ informacji. Manifest, rigger, stacja pogodowa, bar, ubikacja, układalnia, hotel, pilot i mechanik wysyłają stale raporty. SKYBRAIN zbiera te informacje i analizuje je. W odpowiednim momencie poprzez specjalne nanosiłowniki przejmuje pełną kontrolę nad kombinezonem skoczka, nad jego rękawiczkami i całym sprzętem spadochronowym.
Najwięksi producenci sprzętu przyjęli już wspólny standard SB811.23America obowiązujący w USA i SB811.23Europe obowiązujący w całej Europie. Dzięki temu spadochrony będą w pełni współpracować ze SKYBRAIN

SKYBRAIN opracowany przez międzynarodowy koncern cybernetyczny współpracujący z Fundacją Rockpropellera już jest dostępny na rynku.

Zamów go już teraz a dostaniesz w promocji dodatkowy system obcierania śliny z kącików ust.
Zostaw treningi młodym skoczkom. Nie brudź sobie rąk utrwalaniem nawyków. Nie pokazuj słabości charakteru. Bądź zawsze PRO, bądź COOL, bądź WOW - kup SKYBRAIN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz