poniedziałek, 9 lutego 2015

Blog i skoki spadochronowe

oczywiście to są skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe

Ten wpis jest przygotowany między innymi dla robotów i skryptów, które badają treść i ruch na stronach. Najwyraźniej bowiem, blog spadochronowy z ponad setką wpisów i kilkudziesięcioma tysiącami wizyt nie jest zauważany na hasło skoki spadochronowe.

Powinienem przecież to wytłuszczać i dawać w odpowiedniej proporcji do innych słów, aby przypadkiem nie uleciało uwadze, że chodzi o SKOKI SPADOCHRONOWE. Dać to w różnych kolorach, tył naprzód, wspak i srak. Bo pisanie artykułów dotyczących tej tematyki najwyraźniej nie wystarcza.

Mam więc tworzyć jakąś papkę, jakiegoś bzdeta, aby móc dotrzeć do ludzi z konkretnymi przemyśleniami. Jeśli bowiem tego nie zrobię, wpisując w wyszukiwarkę frazę "skoki spadochronowe" znajdą tego bloga gdzie, no gdzie? Sobie znajdźcie popularny rym do słowa gdzie ;)


Tak więc z okazji przekroczenia 100 przemyślanych wpisów, które tworzę uczciwie, może nawet za uczciwie, właśnie popełniam GNIOTA. O może się będę pozycjonował na słowo gniot ;)
To jest więc gniot, który może ściągnie uwagę na tego bloga dotyczącego skoków spadochronowych.

Czym są skoki spadochronowe?

Otóż skoki spadochronowe są pasją. Wielu skoczków kocha skakać z samolotu. Nie mogą bez tego żyć i w ogóle jest to takie kul i łał. Oni śnią o skakaniu, przymierają głodem, zostawiają swoich partnerów, porzucają szkoły i miejsca pracy. Masowo pędzą po udeptanych trotuarach, aby wskoczyć do samolotu i potem z niego wyskoczyć, a potem znowu wskoczyć i znowu wyskoczyć.
Rzeźbią w granicie swoje osiągnięcia w swobodnym spadaniu
Masakrują inne hobby, miażdżą sporty, druzgoczą formy wolnoczasowe. Bo oni są uzależnieni od adrenaliny.
Skaczą z samolotów, skaczą ze śmigłowców, skaczą z balonów na ogrzane powietrze a nawet z balonów meteorologicznych. Skaczą z latających dywanów i pędzących lokomotyw wystrzelonych z bardzo grubej procy, skierowanej ku górze.
Jeśli brakuje im kasy, to skaczą z biurka, ławki lub szkolnej zabawki. Zawsze jednak mają spadochrony. 
Bo spadochrony dla spadochroniarza to jak patyk dla waty cukrowej, jak pasek od zegarka i klamra na psiej obroży. Nie mogą bez niego żyć, bo to przecież pasja. Pasja nie może być wyważona, bo byłaby jak byle jakie hobby. A hobby to zbieranie znaczków i sklejanie kaczych piór w wielkie białe kule, które potem puszcza się w zachodzącym słońcu z prądem rzeki aż do romantycznego wodospadu. Te kule wirują, spadają i się nie rozklejają, bo trzyma je miłość hobbysty. I nic nie mogłoby zniszczyć tej kuli z piór, tylko skoki spadochronowe mogą je zmasakrować. Bo to pasja nie hobby, jest silniejsza. 
Każdy o tym wie. Oni są po prostu krejzolami, tacy jak te dzikie zwierzęta. Nie te z zoo, te z sawanny, te groźne, nieokiełznane. Spadochroniarze są jak bracia, no i jak siostry, to tak wielka, wielka rodzina. Oni się kochają i kochają skakać i skaczą bo kochają i miłość ich przepełnia i kupują takie cukiery, które są ze spadochronami na papierku i oni jej jedzą tak łapczywie, bo to pasja spadochronowa. Nie tam jakieś hobby

Sorry, od wielu lat nie popełniłem tak głupiego wpisu. Nawet mi się podobało ;)

5 komentarzy:

 1. Dodaję komentarz, bo trzeba w końcu podbić w wyszukiwarkach hasło skoki spadochronowe oraz jak skoczyć ze spadochronem (niektórzy preferują skoki na spadochronie - ale to zbyt risky jak na mój gust ;-) )

  A w ogóle to polecam!

  honey

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i to jest postawa harcerska! Od razu wyczucie sprawy, użyta fraza SKOKI SPADOCHRONOWE to chyba wszystko z miłości do tej pasji, którą są skoki z samolotu (sprawnego) ;) Dzięki!

   Usuń
 2. No i stało się, Włodek dał to na grupę Spadochroniarze ;) Teraz trzeba znieść miłość niektórych hejterów ;DDD

  OdpowiedzUsuń
 3. SKOKI SPADOCHRONOWE? a co to są w ogóle te SKOKI SPADOCHRONOWE? mam nadzieję że pomogłem choć trochę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie git, każde pytanie o SKOKI SPADOCHRONOWE jest ważne z punktu widzenia SPADOCHRONIARZA, który organizuje jeszcze KURSY SPADOCHRONOWE i nadal aktywnie uprawia z SKOKI Z SAMOLOTU. Dzięki Zbyszek!

   Usuń